Yüksek Kalite Standartlarında

Çözüm Odaklı Yaklaşımlarımız

TCC GROUP olarak işimiz gereği birçok farklı sektörle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Global trendler ve piyasada var olan ‘en iyi uygulamalar’ konusundaki bilgi birikimimiz, ihtiyaç duyduğunuz özgün çözümleri hızlı bir şekilde geliştirmemize olanak sağlıyor.

Konusunda uzman çalışanlarımız, dışarıdan bir gözle ve bağımsız bir statüde ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ve uzmanlık gerektiren tüm alanlardaki değişimi yöneterek, iş sonuçlarınıza olumlu etki yaratıyor.

Sağlık, eğitim, yatırım ve assistans hizmetleri ile teknoloji ve dijital hizmetler gibi farklı alanlarda yaptığımız yatırımlar ve genişlemiş ekibiyle, kurumsal finansman ve yönetim danışmanlığının tüm alanlarında kapsamlı hizmet verebilen bir yapıya kavuşan Danışmanlık bölümümüz hem özel hem de kamu sektörünün ihtiyaç duyduğu hizmetleri tek çatı altında sunmaya hazır.

İçinde bulunduğumuz yeni gerçeklikte güçlü ve tecrübeli ekibimiz ile yeni planlarımızı uygulayarak hem iş dünyası hem de danışmanlık sektörü için katma değer sağlamayı sürdürüyoruz.

Zamanınızı

uzman ekibimizle kaliteli ve verimli bir hale getiriyoruz.

Hedeflerinize

tecrübeli ekibimizle rehber oluyoruz.

Uluslararası

pazarda alanında uzman saha ekiplerimizle yanınızdayız.

Çözüm Odaklı

çalışmalarımızla projelerinize ve şirketlerinize katma değer sağlamayı hedefliyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Her zaman en iyisi içinSağlık Danışmanlığı

Hedefimiz; sizi Türkiye’nin en iyi hastaneleri, uzman hekimleri ve tam donanımlı sağlık kurum ve kuruluşları ile buluşturarak en kısa sürede en doğru tanı ve tedaviyi almanızı, tedavi ve bakım sürecinizde ve sonrasında da danışmanlık yaparak en iyiye ulaşmanızı sağlamaktır.

Daha güçlü olmak içinAsistanlık Hizmetleri

KEY Assistance, bireysel asistan hizmetleri ile kurumsal sağlık yönetim programının değerlendirilmesini ve koordinasyonunu sağlamaktadır. Dolayısıyla verilen bireysel asistans hizmetler ve çalışanlara sağlanan destek ile çalışan sadakatini, verimliliği ve marka imajını güçlendirmektedir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dış Ticaret & Yatırım Ortaklığı

Hedefimiz girişimcilere büyüme finansmanı sağlamak ve yol haritalarını yapılandırmada kurumsallık, strateji belirleme, iyi yönetim, etkinlik, verimlilik gibi ana eksenlerde iyileştirmeler sunmaktır. Girişimcilerle profesyonel sermayeyi birbirine bağlıyoruz. Amacımız ortak olduğumuz şirketlerin operasyonel performansların yukarı taşımak, rekabetçi duruşlarını güçlendirmek ve böylece piyasa değerlerini artırmaktır.

Dijital Çözümler

Hedefimiz, her gün gelişen ve değişen dijital dünyada müşterilerimizi güncel tutmak ve sektörlerinde öncü olmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda dijital reklam ve pazarlama, kurumsal yazılım çözümleri, kreatif ajans hizmetleri, büyük veri analizi ve iş analitiği gibi çeşitli hizmetler vermekteyiz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

En prestijli okullardaEğitim Danışmanlığı

Türkiye’nin en prestijli okullarıyla, Türkiye’de eğitim görmek isteyen öğrencileri bir araya getiriyoruz. Amacımız, bu konuda hizmet almak isteyen öğrencilere güvenilir, kaliteli danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunmaktır.

Bizden Haberdar Olun

Faaliyetlerimizi takip etmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın.