TCC Group Kimdir?

2017 yılında kurulan, assistance , bilişim, E- ticaret,  petrol kimya ve uluslararası yatırım danışmanlığı sektörlerinde faaliyet gösteren TCC Group Ltd. Şti, çözüm odaklı ve insan merkezli yaklaşımlarıyla bulunduğu sektörlerde hızla büyüyerek standartları belirleyen konumuna gelmiştir.

Bünyesinde;

  • KEY ASSISTANCE
  • ID CREATIVE
  • TURKAFEX şirketlerini barındırmaktadır.

Bahreyn, Cezayir, Somali, Irak, Moritanya, Fildişi Sahilleri ve Cibuti ülkelerinde resmi enformasyon ofisleri ve bu ülkelerin sağlık ve ilgili bakanlıkları ile başta assistance hizmetleri olmak üzere çeşitli alanlarda işbirliği protokol ve anlaşmaları bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra;

TCC Group, Türkiyenin en büyük GSM operatörü olan TÜRKTELEKOM şirketinin uluslararası partner firmasıdır

Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,

Kurulduğumuz günden bu yana ana ilkemiz; güven odaklı hizmet sunmak ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığımız işin önemini ve değerini biliyor ve daima devletimizin temel ilkelerini göz önünde bulunduruyoruz.

Yeni iş modellerimiz ile, tüketici odaklı, özgün ve farklı yaklaşımımızla gelişim sürecine değer katacak lider şirketlerinden biri olmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda, kaliteyi artırmayı, müşterilerimizle uzun soluklu iş birliği ve hedef ortaklığı gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Çözümlerimizin, hem ileri teknolojilerin sunduğu imkanlardan kolayca yararlanılması ve insanlığa yeni imkanlar sunması hem de sürdürülebilir, mutlu bir yaşam sağlaması için çalışıyoruz. Bizler, yaşamınızı kolaylaştırmak, iş hayatınızda verimi artırmak, ölçeklendirmek için, makul ve kabul edilebilir maliyetlerle, uzun vadeli iş birliği kurmak istiyoruz. Yüksek teknolojik kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş disipliniyle yürüteceğimiz projelerle her geçen gün daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz. Bu anlamda sektörde ölçüt sayılan lider firma olmayı amaçlıyoruz.

Marka fikirleri bağlamında, markanıza en doğru hizmetleri vermek için çözüm ortaklarımızla birlikte çalışmalar yapıyoruz. Güç birliğinin sinerji oluşturduğunu düşünüyoruz. Çözüm ortaklarımızla birlikte markalara güç katmak, farklılaştırmak ve dünyaya entegre olmalarını sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerin, çalışanların ve çözüm ortaklarının beklentilerini en üst seviyede karşılamayı düstur edindik.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu birçok konuda profesyonel olarak yardımcı olmaya hazırız. Bundan sonra da atacağımız her adımda iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin hassasiyetini kendi hassasiyetimiz olarak görmeye devam edeceğiz.

İbrahim GÜNGÖR
Yönetim Kurulu Başkanı

https://tccgroup.com.tr/wp-content/uploads/2022/05/güngör_İMZA-e1652799215375.png

Somali Büyükelçiliği Ziyareti Fas Sağlık Bakanlığına Ziyaret TCC Group
Koordinasyon
Toplantısı
Cibuti
Sağlık Bakanlığına
Ziyaret
Dubai
Sağlık Bakanlığına
Ziyaret
TCC Group Africa Ekibi İstişare Toplantısı TCC Group Ukrayna Ziyareti

Misyon

Doğru iletişimin gücüne inanarak, her zaman sizi anlamaya odaklanan bir yaklaşımla hizmetlerimizi sürdürmek temel misyonumuzdur. Artı değer oluşturabilmek ve bunu yaparken ülkemizin faydasını da önceleyen bir anlayışla hareket etmek de bu süreçte ihmal etmediğimiz bir detaydır.

Vizyon

Vizyonumuz, teknolojinin sağladığı imkânları profesyonel bir şekilde kullanarak geleceğe yön veren bir kuruluş anlayışıyla faaliyet alanlarını genişletmektir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bizden Haberdar Olun

Faaliyetlerimizi takip etmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın.