ID Creative

Dijital dünyanın hızlı yapısında daima yeni kalmanızı sağlayacak çözümler geliştiriyoruz. Markanızı sanal dünyanın her köşesinde duyurmak için tüm yolları aydınlatıyoruz. Dinamik yaklaşımlarımız ile sizi sadece çağın gerisinde kalmaktan kurtarmıyor, günceli sizin yaratmanızı sağlıyoruz.

Sınırların içinde kalmayı pek sevmediğimizi söylemiştik. Bizim fikirlerimiz herkesin baktığı yerlerde değil. Bu nedenle yukarı bakın. Gökyüzüne doğru pedal çeviren fikirlerimizle sınırlar ötesi işlere imza atıyoruz.

Tecrübe ve iş deneyimi
Müşteri-çalışan memnuniyeti
Veri Güvenliği
Yaratıcı yaklaşım
Sürdürülebilirlik
İnovasyon
https://tccgroup.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/01-id.png
Dijital Pazarlama
Rakip firmaların detaylı bir analizini yaparak sizi onlardan bir adım öne geçirecek çözüm yolları belirliyoruz.
Sosyal Medya
Sosyal medya hesaplarınızın nasıl kullanılması gerektiğini, bu süreçte hangi stratejilerin izleneceğini, marka yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini, kısacası hedef kitlenizin kalbine giden bütün yolları biliyoruz.
Arayüz Tasarımı
İş hedeflerinize ve kullanıcı ihtiyaçlarınıza odaklanarak sizler için anlaşılabilir, zarif, sorunsuz ve hızlı çalışacak deneyimler tasarlıyoruz.
Marka Kimliği Tasarımı
Marka kimliğiniz logonuz değildir. Bir parçadan değil bir sistemden oluşmaktadır. Bu sistemin sadece iyi görünmesi değil aynı zamanda iyi çalışması gerekmektedir.
Yazılım
Web dünyasından otomasyon sistemlerine ve internet altyapısına kadar uzanan bu geniş yelpazede teknolojik çözümler üretiyoruz.

ID Creative ileİletişime geçin

Telefon
+ 90 (850) 455 00 15
E-Posta
info@idcreative.com.tr