Moritanya SGK Kurumu Caisse Nationale d’Assurance Maladie (CNAM) İle TCC Group/Liv Hospital İş Ortaklığında Anlaşma İmzalandı.

19 Aralık 2022by TCC Group
WhatsApp Image 2022-12-16 at 17.27.27
TCC Group, Liv Hospital, Moritanya

Moritanya SGK Kurumu Caisse Nationale d'Assurance Maladie (CNAM) İle TCC Group/Liv Hospital İş Ortaklığında Anlaşma İmzalandı.

Afrika kıtasında çalışmalarına hız kesmeden devam eden TCC Group yaptığı çalışmalar ile Moritanya Milli Sağlık Sigorta fonu (CNAM) Genel Müdürü Debba Sidi Zein katıldığı bir etkinlik ile işbirliği sözleşmesi imzalanmasını sağladı. Sözleşmenin imzalanması için gerekli çalışmaları yapan TCC Group Genel Müdürü İbrahim Güngör Afrika’da temsilcisi oldukları Liv Hospital’in modern sağlık anlayışını en iyi şekilde anlatarak bu alanda ilişkilerin daha ileri boyutlara taşınacağını söyledi. Moritanya CNAM vasıtasıyla sevk edilecek hastalara en iyi sağlık hizmeti verilirken Afrika’daki diğer devlet sigortalarına ulaşmak hedefinde olduklarını belirtti. Bu sözleşmenin imzalanmasında katkı sunan Liv Hospital Uluslararası Hasta Hizmetleri Müdürü Fatma Cülha söz konusu anlaşmanın hayırlara vesile olmasını dilerken, kardeşlik ve karşılıklı güven üzerine dayanan ilişkilerin sağlık alanında önümüzdeki dönemle birlikte daha da derinleşeceğine inandığını ifade etti.